Ślubowanie Pierwszaków

Pierwszaki

Drugiego lutego 2014 roku punktualnie o godzinie 13-tej, w sali gimnastycznej Errigal College, rozpoczęła się podniosła uroczystość- ślubowanie uczniów klasy pierwszej.

Licznie zgromadzona, oczekująca na bal przebierańców, publiczność, gromkimi brawami nagrodziła krótki program artystyczny, wykonany przez pierwszaków przy pomocy koleżanek i kolegów z klasy 0. Program przygotował pan Leszek Jarowski, który czuwał nad jego przebiegiem.

Ślubowanie

W programie tym dzieci udowodniły, że w pełni zasługują na miano ucznia Polskiej Szkoły; pięknie śpiewają i recytują, potrafią czytać, dbają o zdrowie i znają abecadło.

Następnie uczniowie: Anna Maria Malicka, Natalia Grzyb, Patryk Pieszyński, Arkadiusz Gąsior, Christopher Tyrka, Maksymilian Pochylski oraz Igor Szymanowicz złożyli uroczyste ślubowanie.

Dyrektor Polskiej Szkoły Robert Fabisiak, wielkim ołówkiem, pasował dzieci na uczniów a Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Ewelina  Pieszyńska wręczyła bohaterom dnia słodkie upominki („rożki obwitości”), które przygotowała wraz z panią Grażyną Pawłowską.

_MG_1507

Pierwszoklasiści otrzymali też pamiątkowe tabliczki wykonane przez panią Ewę Szatko. To wydarzenie z pewnością na długo pozostanie w pamięci pierwszaków.

Poniżej z dumą prezentujemy naszych PIERWSZAKÓW:

Więcej zdjęć- zobacz Galeria

http://youtu.be/pDSYtk97JwM

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *