Wycieczka do Planetarium

Planetarium

Ostatnim akcentem z życia naszej szkoły w roku szkolnym 2013/2014 była wycieczka do Planetarium w Armagh. Poza „odwiedzeniem” wszystkich planet naszego Układu Słonecznego w specjalnym kinie, uczestnicy wycieczki mieli okazję doświadczyć kilku eksperymentów naukowych oraz zwiedzić obszerny park przy planetaryjny.

Wycieczka odbyła się w sobotę 7 czerwca 2014 roku. Spod Polskiej Szkoły wyjechały dwa autokary łącznie zabierając 72 osoby, także spoza naszej szkoły, w tym czterdzieści dwoje dzieci oraz trzydzieścioro dorosłych. Opiekunami grupy byli nauczyciele: Małgorzata Surdziel, Małgorzata Błaszyk, Leszek Jarowski oraz Ewelina i Mariusz Pieszyńscy. Koszty transportu zostały sfinansowane z pieniędzy Rady Rodziców.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział oraz miłą zabawę!

Dziękujemy autorom zdjęć: Ewie Czwodzińskiej i Irenie Sikorze.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *