Świetny występ „Leszczynek” w Arklow!

W sobotę 25-go marca, zespół „Leszczynki” wziął udział w Konkursie Polskiej Piosenki, zorganizowanym przez Polską Szkołę Weekendową „Kleks” w Arklow. Mimo męczącej podróży, dziewczęta spisały się rewelacyjnie i wszystkie zasługują na wielkie pochwały. Takich pochwał nie skąpili nam jurorzy i organizatorzy. Z dwunastu możliwych do zdobyca nagród, „Leszczynki” zdobyły pięć.

Byliśmy najlepszym zespołem, a Natalka Grzyb i Julka Kokoszka najlepszym duetem. Pierwsze miejsce w kategorii 8-11lat, zdobyła Józia Wiśniewska a w kategorii 12-14 lat, druga była Zuzia Rotuska, a trzecia Iga Błaszyk. Moim skromnym zdaniem, wszystkie dziewczęta, zaśpiewały pięknie, o czym świadczy choćby reakcja publiczności.

Oto bohaterki tego wyjazdu: Tosia Błaszyk, Tosia Cukras, Natalka Grzyb, Julka Kokoszka, Ania Malicka, Józia Wiśniewska, Zuzia Rotuska, Iga Błaszyk, Malwina Kitowska.

 

Za opiekę nad uczestniczkami bardzo dziękuję: P.T. Elżbiecie Kokoszka, Kornelii i Marcinowi Grzyb, Ewelinie Pieszyńskiej oraz naszemu wiernemu fanowi: Bartkowi Grzyb.

Dziękuję też: p. Robertowi Fabisiakowi, za pomoc w organizacji wyjazdu oraz p. Katarzynie Baranowskiej i całemu „Little Homeland” za sfinansowanie wyjazdu i pyszny „prowiant” na drogę.

Specjalne podziękowania dla wszystkich Rodziców „Leszczynek” za zaufanie i przygotowanie „artystek” oraz organizatorom za bardzo miłe przyjęcie.

 Leszek Jarowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *