Rozdanie Certyfikatów 2017

„Oto jest piosenka letnia,

ona jest na drogę świetna…”

Słowami tej zachęcającej do letnich wędrówek piosenki, uczniowie klas 0-3, zakomunikowali wszystkim zebranym na sali gimnastycznej Errigal College, że Polska Szkoła zakończyła rok szkolny 2016- 2017, a jej uczniowie rozpoczynają zasłużone WAKACJE!!!

W części artystycznej tej podniosłej uroczystości zaśpiewały też: Tosia Cukras i Zuzia Rotuska

oraz zatańczyła Zuzia Rotuska i zespół „Blue Velvet”.

.

Dyrektor szkoły Robert Fabisiak pogratulował naszym uczniom osiągniętych wyników oraz podziękował im za ciężką pracę, a rodzicom i przyjaciołom szkoły za zaangażowaną pomoc naszej szkolnej rodzinie. Poprosił też o nieustanne propagowanie naszej działalności w swoim środowisku.

Następnie dyrektor, wychowawcy oraz przewodnicząca Rady Rodziców, wręczyli wszystkim uczniom certyfikaty i słodkie upominki.

Uczniowie klasy 3-ciej otrzymali piękne dyplomy ukończenia pierwszego etapu kształcenia. a nasi najmłodsi dyplomy ukończenia „zerówki”.

Najpilniejsi uczniowie: Antoni i Maricin Pirch, Monika i Milena Kmak, Arkadiusz Gąsior, Patryk Pieszyński, Natalia Miotk zostali nagrodzeni książkami, ufundowanymi przez stowarzyszenie „Little Homeland”.

Specjalne dyplomy  z podziękowaniami  wraz ze słodkim dodatkiem, z rąk zarządu stowarzyszenia „Little Homeland”, otrzymali też przyjaciele, rodzice i nauczyciele naszej szkoły: Tristan Cichy, Anita i Jacek Bonia, Grażyna Pawłowska, Dariusz Rotuski, Katarzyna Hordyniec, Alicja Miotk, Małgorzata i Tomasz Sokół, Anna Łopatowska, Ewelina Pieszyńska, Dominika i Tomasz Rotuscy, Małgorzata Błaszyk, Katarzyna Baranowska, Mariusz Pieszyński, Leszek Jarowski, Robert Fabisiak. To ludzie, na których zawsze możemy liczyć.

Rada Rodziców ufundowała kwiaty dla wszystkich nauczycieli, które wręczała przewodnicząca Ewelina Pieszyńska.

Piękną i wzruszającą uroczystość, tradycyjnie, zakończył słodki poczęstunek od Rady Rodziców.

Prawdziwą ozdobą był tort bezowy dla wszystkich obecnych od stowarzyszenia „Little Homeland”, przygotowany przez przewodniczącą Katarzynę Baranowską.

Do zobaczenia we wrześniu!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *