Świąteczne Stroiki i Bombki Choinkowe

W niedzielę, w dniu 10 grudnia 2017 roku, w Polskiej Szkole w Lettrekenny, odbyło się  robienie stroików świątecznych. Dzielne mamy ze swoimi pociechami (uczniami Polskiej Szkoły) i nauczycielką, tworzyły niezwykłe kompozycje. Wielkie podziękowania dla: pani Eweliny, Marty i Patryka Pieszyńskich, pani Małgorzaty, Jadwigi i Antoniny Błaszyk, pani Alicji i Natalii Miotk, pani Olgi i Antoniny Cukras, pani Katarzyny Baranowskiej, Oliwii Kuskowskiej, Patryka Musiała, Oliwiera Opryszka i Arkadiusza Gąsiora..

Również w Buncranie, mamy wraz ze swoimi dziećmi i babcie z wnukami wznosiły się na szczyt kunsztu artystycznego robiąc wspaniałe bombki choinkowe. Wielkie podziękowania dla: pani Doroty Nieznańskiej, pani Marleny Dobrosielskiej, pani Katarzyny Stępień, pani Katarzyny i Hanny Wojtach oraz babci Danuty.

Świąteczne Stroiki i Bombki Choinkowehttp://psletterkenny.eu/2018/03/swiateczne-stroiki-i-bombki-choinkowe/W…

Posted by Polska Szkoła w Letterkenny on Thursday, March 1, 2018

Stroiki i bombki można było nabyć w czwartek 14 grudnia podczas Koncertu Kolęd w Bibliotece Miejskiej w Letterkenny oraz  podczas Jasełek w Buncranie, w sobotę 16 grudnia 2017 roku. Pieniądze zebrane ze sprzedaży zostały przekazane na zakup strojów dla zespołu muzycznego „Leszczynki”.

Zespół „Leszczynki”, Stowarzyszenie „Little Homeland”, dyrekcja oraz Rada Rodziców Polskiej Szkoły w Buncranie i Letterkenny bardzo dziękują wszystkim za włożony trud i poświęcony czas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *